Productdetails:
|
Toepassingsdomein: | Volvo, Scania, Benzi, Iveco, Mack Renault | PAKKET: | Kartons |
---|---|---|---|
Categorie: | Opschorting | De Delen van het remsysteem: | Rubbersteun |
Kleur: | ZWART | Eigenschap: | hoog - kwaliteit |
Markeren: | het lager van de bladlente,de opschorting van de steunlente |
Productnaam: DZ95259526315 staal Rubberlager, de Holle Lente, 7 van de Bladlagen Lente
Productdetails:
Er zijn diverse dikte, de dichtheid en de kleur van het polyurethaan rubberstootkussen van keus, kunt u in broodjes slaan of besnoeiing in diverse vormen sterven, heeft het rubber uitstekende weerbestendigheid, chemische weerstand, het beschermen, correcte absorptie en superieure adhesie, uiterst brede waaier van toepassingen
Pros: goede elasticiteit, zure, lange levensduur.
Productfunctie: Het bevochtigingskussen om de auto te beginnen de auto om de vorming van bovenmatige schokbescherming te verhinderen.
Ons Voordeel:
(1) concurrerende Fabrieksprijs en Uitstekende Kwaliteit
(2) de ervaring van meer dan 20 jaar als fabrikant
(3) SGS ISO van de productenkwaliteitscertificering
(4) de perfecte naverkoopdienst
(5) aangepaste producten beschikbaar met ons
Kwaliteitscontrole:
Wij het gebruiken van de fijnste grondstoffen met de modernste technologieën en het bijgewerkte productiemechanisme om onze de kwaliteitsproducten van de klantenpremie te geven.
Wij handhaven strikte kwaliteitscontrole en constant kwaliteitstoezicht door aan definitieve assemblage en verpakking.
Wij besteden strikte aandacht aan producten zijn in hoge bandsterkte of goede anti-vibration eigenschappen door ons Testend Centrum.
Contactpersoon: Miss. Amy
Tel.: 0086 15093381749
Fax: 86-319-4229166