Productdetails:
|
Naam: | Motorsteun | Applition: | VOLOV-Vrachtwagen |
---|---|---|---|
Materiaal: | Alu+NR | Kleur: | Zwart |
Delen Nr: | 21591878 21565997 | verpakking: | de binnendoos van het doos+our karton |
Markeren: | 21997378 de Steun van het Motoronderstel,21416526 de Steun van het Motoronderstel,zet achtermotor 21416525 op |
Productnaam: Achter de Motorsteun van VOLVO, Nieuw Type
OEM No.21591878, 21565997, 21977698,21416525,21416526,21997378
Materiaal: Aluminum+Metal+Top rang NR
Productnaam | Achtermotorsteun |
Materialen | Alu+Top rang NR |
Ben van toepassing | VOLVO-Vrachtwagen |
OEM nr | 21591878 21565997 21977698 21416525 21416526 21997378 |
Eigenschap | Weerstand tegen bestand hoge druk, olie, weer, schuring, oplosbaar, op hoge temperatuur, schuring, bestand verouderen, isolatie, zure en alkalische bestand |
Embleem | TBT of Aangepast |
Kleur | Zwart |
Steekproeftijd | Als in voorraad, binnen 3 dagen na betaling |
Levertijd |
10-20 dagen door na definitieve betaling te verschepen |
Het verschepen | Door Schepen |
Aangepast | OEM & ODM worden ingestemd met |
Verpakking | Plastic bag&cartondoos of volgens uw vereisten |
Certificatie |
IATF 16949: 2016 ISO9001: 2008 SGS kwaliteit het testen |
Voordelen van natuurrubber:
1.NR heeft uitstekende veerkracht, isolatie, waterweerstand, ook plasticiteit en andere kenmerken, en na verwerking ook heeft olieweerstand, zure weerstand, alkaliweerstand, slijtageweerstand en andere voordelen;
2.Strong-slijtageweerstand, het goede effect van de schokabsorptie;
3.High de elasticiteit, de sterkte met grote trekspanning, de uitstekende scheurweerstand en de elektro Goede schuring van de isolatieweerstand en de droogteweerstand, goede verwerking, gemakkelijke adhesie van andere materialen, het zijn superieur aan het meeste synthetisch rubber in uitvoerige prestaties;
Grondstof en uitrusting:
1. Wij hebben unieke productietechnologie en geavanceerd productiemateriaal;
2. De efficiënte en nauwkeurige voorvormenmachines hebben hoge productieefficiency en hoge snelheid, verminder ondertussen zeer het afval van productie grondstoffen, en zijn efficiënter en energy-saving;
3. Alle olieverbinding het vulcaniseren machines gebruiken vacuüm het vulcaniseren machines en samengestelde vormen, die echt hoog rendement, hoge milieubescherming, afval met beperkte verliezen, laag bereiken, en verminderen zeer productiekosten;
4. Diverse reeksen producten hebben kwaliteit het testen materiaal. Na de voltooiing van productieonderzoek en ontwikkeling, zullen de moeheids testende experimenten worden uitgevoerd. De productkwaliteit wordt strikt gecontroleerd om producten beneden de maat toe te staan om aan de markt te stromen.
5. De kleefstof keurt de producten van Duitse Lord, de eerste zelfklevende kracht van de wereld, betere kwaliteitsstabilisator goed.
6. Het gebruik Taiwan voerde rubber, prima kwaliteit, slijtvaste, duurzame, op hoge temperatuur weerstand in.
7. Van grondstoffen aan producten, controleren wij strikt elke kwaliteitscontrole.
FAQ:
1: Waarom more and more klanten kiezen uw fabriek?
a. Wij zijn gespecialiseerd in de productie en het uitvoeren van hoogte - kwaliteitsverbindingen. Kies ons is de verzekerde rest te kiezen.
b. Wij veroorzaken hoofdzakelijk diverse types, specificaties, modellen van de verbindingen van hoge precisie mechanische componenten. Wij hebben alle specificaties van wat u nodig hebt om u te helpen het one-stop winkelen, sparen tijd, inspanning en zorg bereiken.
c. Wij hebben lang binnenlandse en internationale talrijke zaken van de de vormlevering van de olieverbinding van fabrikant, de dienst 15 jaar, hebben wij professionele talenten en van de productonderzoek en ontwikkeling het materiaal, onze onderzoek en ontwikkelingscapaciteit, is het binnenlandse prima de fabrikantenhuis van de olieverbinding.
d. Wij verstrekken one-stop het verzegelen oplossingen, en verlenen een volledige waaier van de diensten, van productontwerp, vormontwikkeling, het stempelen skelet, vulcanisatie het vormen, klem, onderzoek en verpakking. Het volledige proces zou een kortere, stabielere kwaliteit vergen.
2: Wat is uw verpakking?
a. Binnen plastic bag+outer-kartondoos, 1or 2 stuk in één doos.
b. 40-200 dozen/uit doos.
c. Volgens het verzoek van de klant.
d. wij verstrekken onze eigen embleemverpakking of kunnen het embleemverpakking van de klant drukken.
3: Datum van Levering
a. 4-7days als goederen in voorraad.
b. 10-15 dagen als goederen uit - van - voorraad met het vormen.
c. 25-30 dagen als goederen uit - van - voorraad zonder het vormen.
d. deoends in bestelling hoeveelheid.
4: Kunt u volgens de steekproeven produceren?
a. Wij hebben ons eigen merk " Tebiete“, Haiao“ en „LIkeduo“.
b. Wij keuren tegelijkertijd ODM en OEM goed. Wij hebben de capaciteit om de steekproef van de producten van decompositie te verstrekken, de vorm voor customeized ontwikkelen.
5: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
a. Wij zullen de procesbeheersing verbeteren, en de kwaliteit van ons producten en werk blijven verbeteren om bedrijfskosten te drukken en een concurrerende prijs verstrekken voor klanten, om ervoor te zorgen dat de klanten profiteren
b. Wij behandelen ernstig elke klant, in vertrouwen met hen om zaken te doen, maken vrienden, geen kwestie hoeveel volume, wij een volledige waaier van de diensten, one-stop verzegelde oplossing zullen verlenen.
Contactpersoon: Miss. Amy
Tel.: 0086 15093381749
Fax: 86-319-4229166